2. Verfahren
Verfahren
Titel: CPR MEC
Beschreibung: Het doel van deze RfP is: a) het inkopen via openbare aanbesteding 2 IT-diensten: Hosting en applicatieonderhoud voor zowel MEC IT Tool als CPR volgens het ENTSO-E Procurement Policy and Procedures. b) het ondertekenen van een langetermijn-standalone Service Contract Agreements (SLA) of Master Framework Agreement (MFA) met leverancier(s) om hostingclusters en applicatieonderhoud te ontwikkelen en te onderhouden voor zowel MEC IT Tool als CPR.
Interne Kennung: WS3031645181
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hosting
Beschreibung: Hosting van het samengevoegde CPR/MEC-infrastructuurcluster. De scope omvat het hostingmodel (dedicated IaaS / private cloud / hybride), gescheiden productie- en acceptatieomgevingen, de virtualisatie- en orkestratiestack (VM, container, Kubernetes), en back-up en disaster recovery met geteste RTO/RPO-doelstellingen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Application Maintenance
Beschreibung: Onderhoud van de CPR-applicatie plus de omgevings-/infrastructuurlaag van de MEC IT Tool. De scope omvat ondersteuning op de eerste en tweede en derde lijn, ontwikkeling en releasebeheer, en het opereren binnen een multi-vendor omgeving met gedocumenteerd incidentmanagement tussen leveranciers en gezamenlijke root-cause analyse.
Interne Kennung: 2