2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31194052: Vernieuwingsopgave Verkeersbrug Dordrecht
Beschreibung: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak aan de brugdelen de volgende werkzaamheden uit te voeren: • Conserveringswerkzaamheden; • Werktuigbouwkundige werkzaamheden; • Betonwerkzaamheden; • Staalwerkzaamheden; • Waterbouwkundige werkzaamheden; • Wegenbouwkundige werkzaamheden; • Bouwkundige werkzaamheden; • Elektrotechnische werkzaamheden; • Werkzaamheden voegen en opleggingen; • Werkzaamheden in het kader van machineveiligheid, CE-markering; • Industriële Automatisering werkzaamheden. Zie korte beschrijving
Interne Kennung: 31194052
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45262330 Betonreparaturarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 31194052: Vernieuwingsopgave Verkeersbrug Dordrecht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Optie 1: Renoveren aanbrug Dordrechtzijde