See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup dedykowanych urządzeń sprzętowych dla projektu S/4HANA”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup dedykowanych urządzeń sprzętowych dla projektu S/4HANA. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy oraz Załącznik nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 127246-2025
Interne Kennung: ZP/2025/02/0007/PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy