See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 2, 3 i 5.
Beschreibung: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 2 (umowa nr ZP.203.1.2024.031 z dnia 24.01.2024 r.), na obszarze POK nr 3 (umowa nr ZP.203.636.2023 z dnia 21.12.2023 r.), na obszarze POK nr 5 (umowa nr ZP.203.1.006.2024 z dnia 05.01.2024 r.)
Interne Kennung: ZP.200.20.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP.200.20.2024 POK 2
Beschreibung: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 2 (umowa nr ZP.203.1.2024.031 z dnia 24.01.2024 r.)
Los: LOT-0002
Titel: ZP.200.20.2024 POK 3
Beschreibung: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 2 (umowa nr ZP.203.636.2023 z dnia 21.12.2023 r.)
Los: LOT-0003
Titel: ZP.200.20.2024 POK 5
Beschreibung: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 5 (umowa nr ZP.203.1.006.2024 z dnia 05.01.2024 r.)