See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług opiekuńczych dla klientów MOPS Pelplin w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla klientów MOPS w Pelplinie, w ilości 49 000 godzin w okresie od 1 styczna 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku. Usługi, o których mowa Wykonawca, w zależności od potrzeb Zamawiającego, będzie świadczył w dni robocze, dni wolne od pracy, święta, w ciągu całej doby (24 godziny/doba), czyli również w godzinach nocnych. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać przedmiot umowy zgodnie z Zaproszeniem, ustawą z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz. U. z 2025 r. poz. 1214), Uchwałą Rady Miejskiej w Pelplinie nr XII/86/2025 z dnia 27 marca 2025 r. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad przyznawania usług opiekuńczych, wysokości odpłatności za usługi opiekuńcze oraz warunków czuciowego lub całkowitego zwolnienia z opat (Dz. Urz. Woj. Pom. z 2025 r. poz. 1578). Ponadto usługi Wykonawca powinien świadczyć zgodnie ze współczesną wiedzą techniczną i obowiązującymi normami europejskimi zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Wykonawca musi wykazać odpowiednie przygotowanie i kwalifikacje do świadczenia usług opiekuńczych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001