431755-2026 - Ergebnis
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – USŁUGA CATERINGOWO-GASTRONOMICZNA WRAZ Z NAJMEM SAL SZKOLENIOWYCH I ZAPEWNIENIEM NOCLEGU NA SZKOLENIE PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA CATERINGOWO-GASTRONOMICZNA WRAZ Z NAJMEM SAL SZKOLENIOWYCH I ZAPEWNIENIEM NOCLEGU NA SZKOLENIE PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa cateringowo-gastronomiczna wraz z najmem sal szkoleniowych i zapewnieniem noclegu na szkolenie pn.: „Praca socjalna z osobami uzależnionymi” w związku z realizacją zadania Samorządu Województwa Podkarpackiego w zakresie szkolenia zawodowego kadr pomocy społecznej. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części gdyż Zamawiający, analizując przedmiot zamówienia, uznał, że niecelowe jest dokonanie takiego podziału. Przedmiot zamówienia ze względów organizacyjnych i technicznych tworzy nierozerwalną całość, a jego podział ze względów organizacyjnych, technicznych i celowościowych nie jest możliwy. Zakres i wartość przedmiotowego zamówienia nie utrudnia także dostępu MŚP do udziału w postępowaniu, ani też nie ogranicza konkurencyjności. Usługa ma charakter kompleksowy i powinna zostać zrealizowana w sposób spójny, obejmujący wszystkie elementy niezbędne do prawidłowej realizacji. Zamówienie, ze względu na swoją specyfikę, wymaga zachowania ciągłości organizacyjnej oraz jednolitego podejścia Wykonawcy. Podział zamówienia mógłby doprowadzić do trudności organizacyjnych, braku spójności koncepcji oraz potencjalnego rozmycia odpowiedzialności wykonawczej między różnymi podmiotami. W rezultacie mogłoby to obniżyć jakość usługi oraz zwiększyć ryzyko nieprawidłowej realizacji przedsięwzięcia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ. 4. Ofertę należy złożyć zgodnie ze wzorem Formularza oferty stanowiącego Załącznik Nr 3 do SWZ. 5. Wykonanie przedmiotu zamówienia zlecone będzie Wykonawcy na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung257512-2026
Interne KennungOZP.261.17.2026.MG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w związku z art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11września 2019 r. ­ Prawo zamówień publicznych (t.j.Dz.U.2024.1320 ze zm.) Postępowanie dotyczy usługi społecznej i innych szczególnych usług. Więcej informacji znajduje się w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa cateringowo-gastronomiczna wraz z najmem sal szkoleniowych i zapewnieniem noclegu na szkolenie pn.: „Praca socjalna z osobami uzależnionymi”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa cateringowo-gastronomiczna wraz z najmem sal szkoleniowych i zapewnieniem noclegu na szkolenie pn.: „Praca socjalna z osobami uzależnionymi”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.