2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa biobanku Narodowego Instytutu Kardiologii przez dostawę systemu do automatycznego biobankowania wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, wyposażeniem oraz adaptacją pomieszczenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca rozbudowę biobanku Narodowego Instytutu Kardiologii (NIKard) przez dostarczenie systemu do automatycznego biobankowania wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, wyposażeniem oraz adaptacją pomieszczenia w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1.1. Modernizację i połączenie funkcjonalne pomieszczeń -1.010 oraz -1.011 w jedno pomieszczenie w piwnicy Budynku D wraz z wybudowaniem instalacji ciekłego azotu wraz ze zbiornikiem na ciekły azot zlokalizowanym w rejonie południowej elewacji budynku H4, na potrzeby systemu do automatycznego biobankowania - Etap I realizacji przedmiotu zamówienia; 1.2. Dostawa w pełni automatycznego systemu do biobankowania składającego się z 4 modułów kriogenicznych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i wyposażeniem. - Etap II a) – realizacji przedmiotu zamówienia; 1.3. Instalacja w zmodernizowanym pomieszczeniu, o którym mowa w pkt. 1.1. Systemu, o którym mowa w Etapie II a) oraz Przeszkolenie personelu Zamawiającego - Etap II b – realizacji przedmiotu zamówienia; 1.4. Przeniesienie do pomieszczenia, o którym mowa w pkt. 1.1.: 2 modułów kriogenicznych i włączenie ich do Systemu; 10 szt. zamrażarek niskotemperaturowych wraz z systemem monitorowania temperatury zamrażania i powiadamiania o krytycznym obniżeniu wartości temperatury oraz 4 szt. zamrażarek -20oC, będących własnością Zamawiającego - Etap III realizacji przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.056.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na: • nieprzekraczalny termin realizacji dostawy wynikający z warunków finansowania projektu (31.12.2025 r.), • unieważnienie poprzedniego postępowania przetargowego, • konieczność wykonania złożonego technicznie zamówienia w ograniczonym czasie, • grożącą utratę dofinansowania w przypadku opóźnienia, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, co w pełni uzasadnia skrócenie terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa biobanku Narodowego Instytutu Kardiologii przez dostawę systemu do automatycznego biobankowania wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, wyposażeniem oraz adaptacją pomieszczenia”