2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi serwisu 117 sztuk urządzeń Konica Minolta Bizhub 451i
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu 117 sztuk urządzeń Konica Minolta Bizhub 451i. Usługa serwisu sprzętu drukującego będzie świadczona w jednostkach ZUS zgodnie z listą zamieszczoną na stronie: https://www.zus.pl/o-zus/kontakt/oddzialy-inspektoraty-biura-terenowe . Celem świadczenia usługi serwisu urządzeń objętych przedmiotem zamówienia jest zapewnienie ich najbardziej efektywnego, sprawnego i prawidłowego działania. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi serwisu w zakresie: a) przywrócenia pełnej funkcjonalności urządzeń, której brak spowodowany został awarią, nieprawidłowościami w działaniu lub brakiem Materiałów eksploatacyjnych, w czasie wyznaczonym na wykonanie usługi serwisowej; b) demontażu uszkodzonych lub wadliwie działających oraz dostawy i montażu sprawnych części i podzespołów, w tym Części zamiennych oraz Materiałów eksploatacyjnych; c) dostawy i wymiany Materiałów eksploatacyjnych m.in. tonerów monochromatycznych fabrycznie nowych, posiadających chipy, itp. (za wyjątkiem papieru, który zapewnią TJO we własnym zakresie); d) w przypadku braku możliwości przywrócenia pełnej funkcjonalności urządzenia naprawianego w terminie 2 Dni roboczych dopuszcza się dostarczenie urządzenia zastępczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy na okres 5 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 348533-2026
Interne Kennung: 580000.271.6.2026-ZAP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001