See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 165 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych OISW w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w 18 jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie, polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z aktywizacji zawodowej nt. ,,Działania aktywizacyjne z zakresu podnoszenia tzw. ,,miękkich” kompetencji zawodowych” dla uczestników projektu ,,Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności. Celem zajęć kompetencyjnych z zakresu aktywizacji zawodowej jest wsparcie w aktywnym poszukiwaniu pracy poprzez uzupełnienie wiedzy i niezbędnych umiejętności oraz przygotowanie do lepszego i skuteczniejszego radzenia sobie w poszukiwaniu i podejmowaniu zatrudnienia. Szkolenia mają na celu zwiększenie motywacji osadzonych oraz umożliwienie im nabycie kompetencji, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, tj. obejmujących 11 obszarów tematycznych: zdolność racjonalnego gospodarowania czasem, autoprezentację, sztukę rozmowy i spokojnego argumentowania, radzenia sobie z negatywnymi emocjami, sposobów poszukiwania pracy, prowadzenia rozmów z potencjalnymi pracodawcami, przygotowywania dokumentów służących podjęciu pracy, adekwatnej samooceny, motywacji do pracy, zarządzania budżetem itp. Wszystkie tematy zostaną zrealizowane w wymiarze łącznym 30 godzin dydaktycznych. Zamawiający zastrzega, że podział godzinowy poszczególnych zajęć dla danej grupy zależeć będzie od potrzeb uczestników wynikających z Indywidualnych Planów Rozwoju Zawodowego. Oznacza to, iż w każdej grupie możliwe będzie dostosowanie godzinowe modułów tematycznych w różnym zakresie w zależności od potrzeb grupy.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 37 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 41 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 37 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 20 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 30 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.