4318-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von praktischen Ärzten – udzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego w Klinicznym Oddziale Neurologicznym z Oddziałem Udarowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeludzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego w Klinicznym Oddziale Neurologicznym z Oddziałem Udarowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Beschreibungudzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego w Klinicznym Oddziale Neurologicznym z Oddziałem Udarowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie zgodnie z zapisami SWKO
Interne Kennung161/ZP/KONT/5WSzKzP SP–ZOZ/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungudzielanie świadczeń zdrowotnych w tym pełnienie funkcji lekarza kierującego w Klinicznym Oddziale Neurologicznym z Oddziałem Udarowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie zgodnie z SWKO w tym zakresie
Interne Kennung1