2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona zaplecza techniczno-administracyjnego oraz portu zakładowego w Obiekcie Hydrotechnicznym we Włocławku
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi procedowane w rygorze art. 132 w zw. z art 359 pkt 1 ustawy Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału. 4. Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeśli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu. 5.Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą do dnia 20.10.2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 pkt 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona zaplecza techniczno – administracyjnego oraz portu zakładowego w Obiekcie Hydrotechnicznym we Włocławku przy ul. Płockiej 171, należącego do PGW Wody Polskie, Zarząd Zlewni we Włocławku ul. Okrzei 74a, 87-800 Włocławek Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 6).
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.40.2026/ZZWŁ