See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli wraz z montażem do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz z montażem do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 2. Wykonawca składający ofertę dostarczy do upływu terminu składania ofert przedmiotowe środki dowodowe w postaci prezentacji zmontowanych mebli. 3.Przedmiotowe środki dowodowe zostaną zbadane przez Zamawiającego pod kątem zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. Nie jest wymagane aby meble wymagane na prezentację wykonane były we wskazanej w opisie przedmiotu zamówienia kolorystyce płyty, stelaża, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Prezentacja w postaci zmontowanych mebli o których mowa w ust. 3 podlegać będzie odrzuceniu w przypadku niezgodności zaprezentowanych mebli z opisem przedmiotu zamówienia wskazanymi w Załączniku A do SWZ. Nie ma możliwości uzupełnienia tych przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust.2 ustawy Prawo zamówień publicznych gdyż te przedmiotowe środki dowodowe służą jednocześnie potwierdzeniu zgodności z kryteriami oceny ofert określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. Niedostarczenie do wskazanego terminu prezentacji spowoduje odrzucenie oferty. 5. Wykonawca może zaproponować asortyment równoważny do określonego w opisie przedmiotu zamówienia, który musi spełniać warunek, że jest minimum tej samej klasy, lub o tych samych parametrach jakich oczekuje Zamawiający tzn. asortyment równoważny musi spełniać wymogi techniczno-eksploatacyjne opisane przez Zamawiającego w SWZ lub je przewyższać. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego meble spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 6. Wykonawca w formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) w ostatniej kolumnie wskaże nazwę producenta, pełną nazwę i symbol mebla lub sprzętu, nazwę systemu jaki wycenia i jaki zostanie dostarczony do Zamawiającego po podpisaniu umowy. 7. Wykonawca do każdego wycenionego mebla załączy przedmiotowy środek dowodowy w postaci osobnej karty katalogowej, który należy złożyć wraz z ofertą 8.Wykonawca załączy do oferty przedmiotowe środki dowodowe w postaci dokumentów (certyfikaty i atesty lub inne równoważne dokumenty), które potwierdzają zgodność mebli z opisanymi normami, wymienionymi w Załączniku A do SWZ, które należy złożyć wraz z ofertą. 9. Wykonawca na dostarczone meble udziela minimum 36 miesięcznej gwarancji jakości. Okres gwarancji liczony jest od daty podpisania danego protokołu odbioru. Okres gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 147395-2025
Interne Kennung: ZP3/3537/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa mebli wraz z montażem do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ. Zamawiający, na podstawie art. 112 ustawy Pzp określa następujące warunki udziału w postępowaniu: Zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał w okresie ostatnich trzech latach przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę mebli wraz z montażem o wartości nie mniejszej niż 40.000,00 zł brutto oraz załączy do oferty dowody określające czy wykazane dostawy zostały wykonane należycie. Jedna dostawa oznacza dostawę zrealizowana na podstawie jednej umowy. Dokumenty potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu: Wykaz dostaw na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu o którym mowa w rozdziale 5.2 b) SWZ- Załącznik nr 4 do SWZ Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych (tj. rozpoczętych , a nie zakończonych) referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy, a na poczet wymaganej wiedzy i doświadczenia zaliczona będzie wyłącznie jej zrealizowana część. Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji dostaw, wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz dotyczy dostaw, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych, w których wykonywaniu bezpośrednio uczestniczył lub uczestniczy.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen