431882-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Laborreagenzien – Reagensi i potrošni materijal za laboratorij
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reagensi i potrošni materijal za laboratorij
Beschreibung: Reagensi i potrošni materijal za potrebe laboratorija sukladno troškovnicima
Interne Kennung: EVV:30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reagensi za automatizirani biokemijsko-imunokemijski sustav s predanalitikom i postanalitikom i uređaji na korištenje
Beschreibung: Reagensi za automatizirani biokemijsko-imunokemijski sustav s predanalitikom i postanalitikom i uređaji na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Reagensi za hematološki analizator i uređaj na korištenje
Beschreibung: Reagensi za hematološki analizator i uređaj na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Reagensi za kemijsku analizu i sediment urina 1 i uređaj na korištenje
Beschreibung: Reagensi za kemijsku analizu i sediment urina 1 i uređaj na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Reagensi za acidobrazni status i uređaj na korištenje
Beschreibung: Reagensi za acidobrazni status i uređaj na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Reagensi i potrošni materijal za alergološke pretrage 1 i uređaj na korištenje
Beschreibung: Reagensi i potrošni materijal za alergološke pretrage 1 i uređaj na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Potrošni materijal za pretrage urina 2 i uređaji na korištenje
Beschreibung: Potrošni materijal za pretrage urina 2 i uređaji na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Potrošni materijal za alergološko testiranje 2 i uređaji na korištenje
Beschreibung: Potrošni materijal za alergološko testiranje 2 i uređaji na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Reagensi i potrošni materijal za uređaj za mjerenje acidobaznog statusa (POCT) i uređaj na korištenje
Beschreibung: Reagensi i potrošni materijal za uređaj za mjerenje acidobaznog statusa (POCT) i uređaj na korištenje
Interne Kennung: EVV:30/26-8