2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Externe reprografische dienstverlening 2026
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op externe reprografische dienstverlening ten behoeve van ROC van Twente. De scope van de opdracht wordt als volgt omschreven: - Printen van readers en handouts - Printen van toetsen en examens - En alle overige printopdrachten van medewerkers Het ROC verzoekt medewerkers gebruik te maken van de externe reprodiensten, maar verplicht dit niet. Voor de komende zes (6) jaar wordt de totale opdrachtwaarde geraamd op circa € 600.000,00 Excl. btw. Deze raming is uitsluitend indicatief en bedoeld ter ondersteuning van inschrijvers. Aan deze geraamde waarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: TN 593918
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79520000 Reprografische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding resulteert in het sluiten van een raamovereenkomst met een initiële looptijd van vier (4) jaar. Daarna bestaat de mogelijkheid om de overeenkomst te verlengen. De verlenging is gesteld op twee (2) maal twaalf (12) maanden. De maximale looptijd van de overeenkomst is zes (6) jaar en eindigt derhalve van rechtswege in ieder geval op 30 april 2032.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TN 593918
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22000000 Printed matter and related products
Additional classification (cpv): 79520000 Reprographic services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: