2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojišťovací makléř kreditních rizik
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby pojišťovacího makléře ve smyslu zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění, ve znění pozdějších předpisů. Pojišťovací makléř bude poskytovat služby zprostředkování komerčního pojištění pro zadavatele na trhu mezinárodních pojistitelů Lloyd’s Market. Pojišťovací makléř bude pro zadavatele oslovovat soukromý pojistný trh s poptávkami na pojištění kreditních a teritoriálních rizik bankovních produktů zadavatele. Mezi zadavatelem a pojišťovacím makléřem, který se stane vybraným dodavatelem, bude uzavřena Smlouva o poskytování služeb pojišťovacího makléře. Zadavatel předpokládá, že bude makléři udělovat pokyn ke zprostředkování pojištění pro cca 4 transakce ročně. Počet uzavřených pojistných případů za dobu účinnosti Smlouvy nebude vyšší než 16 případů. Smlouva mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem bude uzavřena na dobu 48 měsíců .
Interne Kennung: IPN 28654
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66519310 Versicherungsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Lloyds celek