2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en onderhoud openbare verlichting
Beschreibung: • Het leveren van masten en armaturen; • Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; • Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; • Het uitvoeren van, preventief en correctief onderhoud, bestaande o.a. uit: o Het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst; o Uitvoeren van regulier onderhoud; o Opheffen van storingen en defecten; o Herstellen van schades, veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen; o Herstellen van schade als gevolg van ouderdom of slijtage; o Verplaatsen van verlichtingsobjecten; o Opnieuw richten van scheefstaande masten; o Vervangen van masten en armaturen; o Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; o Het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; o Het aanleveren of verwerken van revisiegegevens. Renoveren en onderhouden van de openbare verlichting in de gemeente Moerdijk.
Interne Kennung: K011051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na twee (2) jaar eindigt de RAW-raamovereenkomst. Bij welbevinden van opdrachtgever wordt de RAWraamovereenkomst voor één (1) jaar verlengd. Na deze verlenging kan de RAW- raamovereenkomst nogmaals met één (1) jaar worden verlengd. Bij verlenging vindt de uitvoering onder gelijkblijvende voorwaarden plaats. Het uitgangspunt voor de mogelijke verlenging is: een positieve evaluatie tijdens het strategisch overleg.