2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding schoonmaakdienstverlening en sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van schoonmaakdiensten en sanitaire voorzieningen gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie geschatte opdrachtwaarde van ca. € 200.000,- en dit blijft gelijk voor deze opdracht. Daarnaast is er ca. € 15.000,- per jaar begroot voor incidentele afroepwerkzaamheden. De waarde van de sanitaire voorzieningen bedraagt ca. € 20.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid.