2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Dranken
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft het integraal verzorgen van de warme drankenvoorziening in het gemeentehuis van de Gemeente Velsen en 4 buitenlocaties. De opdracht richt zich op het leveren, beheren en onderhouden van een betrouwbare, kwalitatief hoogwaardige en gebruiksvriendelijke koffie- en theevoorziening voor medewerkers, bestuurders en bezoekers. Zie voor meer informatie en de scope van de opdracht verder in het Aanbestedingsdocument. Zie het Aanbestedingsdocument voor de scope van de opdracht.
Interne Kennung: VLS202408 PRJ-2400216
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de overeenkomst kan de behoefte aan warme drankenautomaten wijzigen als gevolg van organisatorische ontwikkelingen, wijzigingen in beleid, veranderingen in het aantal gebruikers of gewijzigde consumptiepatronen. Om hierop te kunnen inspelen, wordt in de overeenkomst een herzieningsclausule opgenomen. De gemeente behoudt zich het recht voor om het aantal automaten gedurende de contractperiode aan te passen.