2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené služby dodávky zemního plynu na roky 2027 a 2028 (centralizovaná zakázka)
Beschreibung: Předmětem plnění VZ jsou sdružené služby dodávky zemního plynu na roky 2027 a 2028 (centralizovaná zakázka) pro MČ Praha 7, příspěvkové organizace a 7U s.r.o., zajišťované prostřednictvím komoditní burzy společností POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s., IČO: 27865444. Dne 20. 5. 2026 proběhla prostřednictvím komoditní burzy POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s., IČO: 27865444 aukce na postupný nákup ZEMNÍHO PLYNU pro období od 1. 1. 2027 do 01. 01. 2029, s výsledným násobícím koeficientem 1,136 a třemi fixačními kroky v každém roce, v předpokládaném souhrnném objemu 4 353,955 MWh, od dodavatele Powertica Energie a.s., se sídlem: V celnici 1031/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 17323886.
Interne Kennung: P26V10000378
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel nakoupil v souladu s § 64 písm. c) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, dodávky zemního plynu na komoditní burze Power Exchange Central Europe, a.s.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001