See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/43/3/25/035 - Projects North - Power Distribution. Plaatsen van elektrische laag- en hoogspanningsinstallaties. Aanleg van kabelbanen. Aanleg van kabels. Binnenverlichtingsinstallaties. Raamovereenkomst.
Beschreibung: Deze opdracht betreft: Het leveren en/of plaatsen van elektrische installaties (UPS'en, batterijen, 1 kV, air-co's, middenspanning, laagspanningsborden, ...), inclusief de bijhorende kabelbanen en kabelaanleg. Alsook het vernieuwen van binnenverlichtingsinstallaties. Dit voor gans Projects North.
Interne Kennung: 5743325035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 57/43/3/25/035 - Projects North - Power Distribution. Plaatsen van elektrische laag- en hoogspannings-installaties. Aanleg van kabelbanen. Aanleg van kabels. Binnenverlichtingsinstallaties. Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1