See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektřiny na období 1.1.2026-31.12.2027 (VZCK 152/2025)
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.2026 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 9 107 MWh. Cena za dodávku elektřiny je 2 352 Kč/MWh.
Interne Kennung: VZCK 152/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění dle § 64 písm. c) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (nákup komodity na komoditní burze).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001