2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych w obiektach administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest konserwacja i naprawy urządzeń dźwigowych w obiektach (kody CPV: 50750000-7 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z dokumentami zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Brak opcji.