432026-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – DAS ICT Tablets
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS ICT Tablets
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Tablets voor Stichting Penta te Hoorn. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Tablets en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Penta met 3113 leerlingen en 300 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
TitelTablets
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Tablets voor Stichting Penta te Hoorn. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör