432054-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowli hydrotechnicznych na terenie Nadleśnictwa Grotniki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowli hydrotechnicznych na terenie Nadleśnictwa Grotniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii / uzgodnień / pozwoleń / decyzji lub potwierdzenie braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie zadań w postaci: opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części i tym samym dopuścił składnie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa zbiornika w leśnictwie Szczawin; Część II - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Przywrócenie funkcji obszarom mokradłowym w leśnictwie Stanisławów
Interne Kennung: ZG.270.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część I - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa zbiornika w leśnictwie Szczawin
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla części I obejmuje wykonanie zadań w postaci: Zadanie I – obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy zbiornika w leśnictwie Szczawin wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia budowy. Zadanie II – obejmuje pełnienie Nadzoru Autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Część I - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa zbiornika w leśnictwie Szczawin
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320)
Los: LOT-0004
Titel: Część II - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Przywrócenie funkcji obszarom mokradłowym w leśnictwie Stanisławów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla części I obejmuje wykonanie zadań w postaci: Zadanie I – obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przywrócenia funkcji obszarom mokradłowym w leśnictwie Stanisławów wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia budowy. Zadanie II – obejmuje pełnienie Nadzoru Autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Część II - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Przywrócenie funkcji obszarom mokradłowym w leśnictwie Stanisławów