See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych – nabiału i tłuszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych - nabiału i tłuszczy na potrzeby zbiorowego żywienia studentów i pracowników Akademii Pożarniczej.
Vorherige Bekanntmachung: 280537-2025
Interne Kennung: PN/08/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nabiał i tłuszcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych nabiału i tłuszczy na potrzeby zbiorowego żywienia studentów i pracowników Akademii Pożarniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji określają również następujące załączniki do SWZ: Załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Pzp tj. opcji nabycia dodatkowej ilości przedmiotu zamówienia do kwoty brutto: 535061,46 zł.