2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding Openbaar Groen 2025-2028 Dijk en Waard
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - onkruidvrij maken van beplantingen - verwijderen van opslag - verwerken van vrijgekomen materialen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - onkruidvrij maken van beplantingen - verwijderen van opslag - verwerken van vrijgekomen materialen
Interne Kennung: 830976
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode vanaf de definitieve gunning tot en met 31 december 2025, met de mogelijkheid, na wederzijdse instemming, 3 maal een optie tot verlenging van 12 maanden.