432086-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Steuerungs- und Kontrollsystem – CMOSneo-Centrální monitorovací systém
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCMOSneo-Centrální monitorovací systém
BeschreibungPředmětem plnění tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na pořízení nového centrálního monitorovacího systému (CMOSneo), který bude provádět sběr, uložení a zobrazení informací o aktuálním technickém stavu všech ATM systémů a zařízení provozovaných Zadavatelem v rámci IATCC i na regionálních letištích. Nový centrální monitorovací systém bude plnohodnotnou kompletní náhradou stávajícího centrálního monitorovacího systému (CMOS). Součástí plnění je současně školení, servisní podpora a rozvoj systému.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem, 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management
5. Los
LosLOT-0001
TitelCMOSneo - Centrální monitorovací systém
Interne Kennung10014/035/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem, 48121000 Softwarepaket für die Flugsicherung