2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaste en Mobiele telecommunicatie diensten
Beschreibung: Vaste en mobiele telecommunicatie diensten Geraamde waarde 220.000 euro per jaar. De maximale waarde van de Overeenkomst wordt vastgesteld op 1.700.000 voor de duur van 6 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging mogelijk van 3x 1 jaar