See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor groenonderhoud, straatreiniging en zwerfvuil langs gewestwegen te Brugge (2026-2029)
Beschreibung: Dienst Openbaar Domein, en aanvaard door AWV, zal instaan voor het onderhoud op volgende gewestwegen met dit dossier. - Koning Albert I-Laan: 0,9 tot kilometerpunt 2,8; - Torhoutse Steenweg: 1,2 tot kilometerpunt 3,9; - Gistelse Steenweg : 0 tot kilometerpunt 2,9; - Stationslaan en Canadaplein: 0,0 tot kilometerpunt 0,7; - Heidelbergstraat: 0,0 tot kilometerpunt 1,7; - Bevrijdingslaan: zone tussen kruispunten Jan Breydellaan en Gulden Vlieslaan; - Spoorwegstraat: 0,9 tot kilometerpunt 3. Tijdens de loop van de overeenkomst zullen nog bijkomende gewestwegen bij deze overeenkomst gevoegd worden i.f.v. de gesprekken Stad Brugge/Vlaamse overheid.
Interne Kennung: PPP0IG-9212/6434/2025/9212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenbeheer langs gewestwegen te Brugge
Beschreibung: Groenbeheer langs gewestwegen te Brugge
Interne Kennung: 2025/9212 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Machinaal vegen en reinigen van straatkolken langs gewestwegen en andere te Brugge
Beschreibung: Machinaal vegen en reinigen van straatkolken langs gewestwegen en andere te Brugge
Interne Kennung: 2025/9212_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Los: LOT-0003
Titel: Verwijderen van zwerfvuil langs gewestwegen te Brugge
Beschreibung: Verwijderen van zwerfvuil langs gewestwegen te Brugge
Interne Kennung: 2025/9212_3
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung