2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Valeč, Hřebečná a Sedlo u Toužimi
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálních územích Valeč u Hradiště, Hřebečná a Sedlo u Toužimi, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Interne Kennung: SP7136/2023-529101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KoPÚ Sedlo u Toužimi
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Sedlo u Toužimi na ploše 552 ha. Včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zhotovitel požádal dne 26.5.2026 o zajištění inženýrsko-geologického průzkumu, jehož výsledky jsou závazným podkladem pro návrh PSZ. Objednatel zajistí zpracování geotechnického průzkumu v souladu s Čl. 6., odst. 6.3.1. písm. d) Smlouvy a dle čl. 17 odst. 17.7 písm. b) Smlouvy. Dojde k posunu termínů podle předpokladu odevzdání GTP u dílčích části hlavního celku 6.3.1, 6.3.1 i.a), 6.3.1. i.b), 6.3.1 i.c) na termín do 31.3.2027 a dílčí části 6.3.2 na termín do 31.3.2028. Dodatek č. 4 ke Smlouvě je uzavřen v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ. a čl. 2 odst. 2.1. Smlouvy, což představuje vyhrazenou změnu závazku ze Smlouvy, která je nezbytná k dokončení díla