2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr pojistitele na pojištění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr pojistitele na pojištění majetku, pojištění obecné odpovědnosti za škodu, pojištění odpovědnosti za škodu z provoní činnosti, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Účastnící zadávacího řízení jsou povinni podat nabídku pokrývající celý předmět plněné veřejné zakázky dle minimálních požadavků stanovených zadavatelem v příloze č. 3 zadávací dokumentace - Specifikace předmětu Veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku vyplývajícího ze smlouvy uzavřené na dobu neurčitou, a to za účelem úpravy rozsahu pojištění podle aktuálních potřeb zadavatele. Taková změna se může týkat například: o pojištění nově nabytého majetku nebo zrušení pojištění pozbytého majetku, o úpravy pojistných částek v návaznosti na změny hodnoty majetku, o sjednání dalších druhů pojištění v souvislosti s činností zadavatele, jeho majetkem nebo osobami jím určenými. Změny budou prováděny v rozsahu odpovídajícím běžným změnám v objemu pojištěného majetku, pojistných částkách nebo druzích pojištění, které lze s ohledem na charakter pojištění majetku a odpovědnosti považovat za předvídatelné. Tyto změny nesmí měnit celkový charakter smluvního vztahu. Zadavatel oznámí záměr na změnu písemně alespoň 60 dnů před navrhovanou účinností změny.