2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalapplicatie voor verwerking en registratie software
Beschreibung: De opdrachtgever van de opdracht is de gemeente Smallingerland. De gemeente Smallingerland heeft behoefte aan een nieuw afvalapplicatie. En wenst met onderhavige opdracht een overeenkomst af te sluiten met 1 opdrachtnemer voor de implementatie en het onderhoud van de afvalapplicatie. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.