432194-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tankstellenkreditkarten – Dodávky pohonných hmot prostřednictvím palivových karet 2026–2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky pohonných hmot prostřednictvím palivových karet 2026–2030
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je celoroční zajištění průběžných dodávek pohonných hmot a souvisejícího zboží a služeb na čerpacích stanicích na celém území České republiky bezhotovostním nákupem prostřednictvím palivových karet po dobu trvání rámcové dohody. Akceptace palivových karet musí být možná na celém území ČR.
Interne KennungS-SVS/2026/100948
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensRámcová dohoda s jedním vybraným účastníkem bez obnovení soutěže
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134210 Dieselkraftstoff (0,2), 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 50112200 Wartung von Personenwagen, 22453000 Kraftfahrzeugsteuerplaketten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená rámcová dohoda s vybraným dodavatelem bude ukončena: a) odstoupením od rámcové dohody jedné ze smluvních stran; b) odstoupením od rámcové dohody z důvodů dle § 223; c) z důvodu zániku závazku pro následnou nemožnost plnění; d) zánikem právnické osoby bez právního nástupce; e) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ; f) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, nařízení nucené správy podle jiného právního předpisu na dodavatele nebo nastane-li u dodavatele obdobná situace podle právního řádu země jeho sídla; g) v důsledku zániku právnické osoby nebo smrti fyzické osoby, která je jinou osobou, prostřednictvím níž prokazoval dodavatel splnění kvalifikace dle § 83 ZZVZ.