2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w transporcie drogowym.
Beschreibung: Przewozy autobusowe osób oraz bagażu podręcznego w transporcie drogowym, w gminnym transporcie zbiorowym użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Gminę Słupno, oraz na liniach objętych porozumieniami. Termin realizacji usługi 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 24-36 miesięcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)