2. Verfahren
Verfahren
Titel: SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm – Oprava a vybavení učeben robotiky a měření – stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce, týkající se modernizace učeben robotiky a měření. Jedná se o vnitřní úpravy ve stávajícím objektu školy. Nejedná se o změnu dispozice. V rámci technických instalací bude zasaženo do elektroinstalace dle požadavku zadavatele na výměnu rozvaděčů, budou provedeny nové rozvody a zásuvky v učebnách, změna v rozvaděči na chodbě. Nově bude provedena výměna podlahové krytiny, vysprávky omítek, nové malby stěn a stropů a vytápění.
Interne Kennung: 2026046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45442100 Anstricharbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz zadávací dokumentace