432235-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – „Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń oddziałów wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 1 w podziale na części"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń oddziałów wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 1 w podziale na części"
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń oddziałów wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 1 w podziale na części: Część I – „Dostawa sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej”; Część II – „Dostawa i montaż umeblowania, zabawek, pomocy sensorycznych i wyposażenia pomocniczo - gospodarczego w budynku przedszkola i budynku pomocniczo – edukacyjnym.”; Część III – „Dostawa wyposażenia kuchennego””. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone przy opisach poszczególnych części zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 37520000 Spielwaren, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39141000 Küchenmöbel, 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Dostawa sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej”
BeschreibungCzęść I obejmuje: dostawę i montaż we wskazanym miejscu sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej na potrzeby pomieszczeń oddziałów wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia dla Części I – załącznik A/I do SWZ, b) Specyfikacja sprzętu teleinformatycznego i elektroniki użytkowej dla Części I – załącznik B/I do SWZ, c) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 37520000 Spielwaren, 39300000 Diverse Ausrüstungen
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
Titel„Dostawa i montaż umeblowania, zabawek, pomocy sensorycznych i wyposażenia pomocniczo - gospodarczego w budynku przedszkola i budynku pomocniczo – edukacyjnym.”
BeschreibungCzęść II obejmuje: dostawę i montaż umeblowania, zabawek, pomocy sensorycznych i wyposażenia pomocniczo - gospodarczego w budynku przedszkola i budynku pomocniczo – edukacyjnym na potrzeby pomieszczeń oddziałów wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia dla Części II – załącznik A/II do SWZ, b) Specyfikacja wyposażenia budynku przedszkola – załącznik B/II do SWZ, c) Specyfikacja wyposażenia budynku pomocniczo – edukacyjnego – załącznik C/II do SWZ, d) Rzut poglądowy lokalizacji wyposażenia – załącznik D/II do SWZ e) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 37520000 Spielwaren, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
LosLOT-0003
Titel„Dostawa wyposażenia kuchennego”
BeschreibungCzęść III obejmuje: załadunek, dostawę i rozładunek wyposażenia kuchennego na potrzeby pomieszczeń oddziałów wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rumi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia dla Części III – załącznik A/III do SWZ, b) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel, 39221000 Kücheneinrichtungen