See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia. Postępowanie podzielone jest na 10 części: Część nr 1: Dostawa systemu kompresji klatki piersiowej Część nr 2: Dostawa stymulatorów zewnętrznych serca Część nr 3: Dostawa łóżek szpitalnych intensywnego nadzoru Część nr 4: Dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych ze stolikiem przyłóżkowym Część nr 5: Dostawa przyłóżkowych systemów kolumnowych Część nr 6: Dostawa pomp strzykawkowych infuzyjnych Część nr 7: Dostawa aparatów do kontrapulsacji Część nr 8: Dostawa wstrzykiwacza automatycznego do podawania kontrastu Część nr 9: Dostawa pompy wspomagania serca Część nr 10: Dostawa respiratorów transportowych Przedmiot zamówienia, zwany dalej jako „Sprzęt”, został szczegółowo opisany w załącznikach nr 7a (część nr 1), 7b (część nr 2), 7c (część nr 3), 7d (część nr 4), 7e (część nr 5), 7f (część nr 6), 7g (część nr 7), 7h (część nr 8), 7i (część nr 9), zał. 7j (część nr 10) do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 201788-2026
Interne Kennung: DZP-270-6-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemu kompresji klatki piersiowej
Beschreibung: Dostawa systemu kompresji klatki piersiowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7a (część nr 1) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa stymulatorów zewnętrznych serca
Beschreibung: Dostawa stymulatorów zewnętrznych serca. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7b (część nr 2) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33158210 Stimulatoren
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa łóżek szpitalnych intensywnego nadzoru
Beschreibung: Dostawa łóżek szpitalnych intensywnego nadzoru. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7c (część nr 3) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych ze stolikiem przyłóżkowym
Beschreibung: Dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych ze stolikiem przyłóżkowym. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7d (część nr 4) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przyłóżkowych systemów kolumnowych
Beschreibung: Dostawa przyłóżkowych systemów kolumnowych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7e (część nr 5) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pomp strzykawkowych infuzyjnych
Beschreibung: Dostawa pomp strzykawkowych infuzyjnych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7f (część nr 6) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa aparatów do kontrapulsacji
Beschreibung: Dostawa aparatów do kontrapulsacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7g (część nr 7) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wstrzykiwacza automatycznego do podawania kontrastu
Beschreibung: Dostawa wstrzykiwacza automatycznego do podawania kontrastu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7h (część nr 8) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel, 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa respiratorów transportowych
Beschreibung: Dostawa respiratorów transportowych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7j (część nr 10) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke