See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów będących w zarządzie W-MOSG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej – kontenerów elektryczno-teletechnicznych systemu technicznej ochrony granicy RP oraz lokali z przeznaczeniem na pokoje gościnne i internatowe. Dystrybucja energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r.- Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 266, ze zm.), zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami do niniejszej ustawy, przepisami ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 1061, ze zm.) i zgodnie z taryfą Wykonawcy. Rozliczenia za świadczone usługi dystrybucji energii elektrycznej dokonywane będą na podstawie wskazań układu pomiarowo-rozliczeniowego w przyjętym okresie rozliczeniowym. Dystrybucja energii elektrycznej do kontenerów elektryczno-teletechnicznych systemu technicznej ochrony granicy RP oraz lokali odbywać się będzie zgodnie z zestawami od I do XII.
Interne Kennung: 32/FI/24
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Rudziszki
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Rudziszki, 11-600 Węgorzewo, działka nr 97, Nr PPE 590543510401594979 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00561 z dnia 30.03.2023 r. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 270 480 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu od zabezpieczeń w polu liniowym nN w stacji transformatorowej 15/0,4 KV [08-288] RUDZISZKI 1, w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW. Zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Czarnowo Wielkie
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Czarnowo Wielkie, 19-500 Gołdap, działka nr 3039, Nr PPE 590543510401594962 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00557 z dnia 30.03.2023 r. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 318 288 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu od zabezpieczeń w polu liniowym nN w stacji transformatorowej 15/0,4 KV [04-1277] HAJNÓWEK, w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Żytkiejmy
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Żytkiejmy, 19-505 Dubeninki, działka nr 1, Nr PPE 590543510501034320 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B5/UP/00266 z dnia 08.03.2023 r. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 283 632 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu od zabezpieczeń w polu liniowym nN w stacji transformatorowej 15/0,4 KV [10-2] ŻYTKIEJMY DOM, w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Dąbrówka
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Dąbrówka, 11-606 Budry, działka nr 1/48, Nr PPE 590543510401595242 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00563 z dnia 30.03.2023 r. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 326 832 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu od zabezpieczeń w polu liniowym nN w stacji transformatorowej 15/0,4 KV [08-737] DĄBRÓWKA NOWA, w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Mażucie
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Mażucie, 19-500 Gołdap, działka nr 116, Nr PPE 590543510401595259 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00564 z dnia 30.03.2023 r. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 331 440 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu od zabezpieczeń w polu liniowym nN w stacji transformatorowej 15/0,4 KV [04-360] MAŻUCIE, w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Melejdy
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Melejdy, 11-210 Melejdy, Nr PPE 590243862043570822. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 289 392 kWh, w okresie 12 miesięcy wyniesie ok. 72 348 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczenia obwodu 0,4 KV w stacji 15/0,4 KV nr. [L-0392] MEŁDY w kierunku instalacji przyłączanej. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przedlicznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Szczurkowo
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Szczurkowo, 11-210 Szczurkowo, Nr PPE 590243862043570747. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 288 000 kWh, w okresie 12 miesięcy wyniesie ok. 72 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczenia obwodu 0,4 KV w stacji 15/0,4 KV nr. [L-0342] SZCZURKOWO w kierunku instalacji przyłączanej. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przedlicznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Asuny
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Asuny, 11-410 Asuny, działka nr 0002-156, Nr PPE 590243861043568372. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 312 000 kWh, w okresie 12 miesięcy wyniesie ok. 78 000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczenia obwodu 0,4 KV w stacji 15/0,4 KV nr. [K-0444] ASUNY w kierunku instalacji przyłączanej. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przedlicznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Robity
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Robity, 11-220 Robity, Nr PPE 590243862043570723. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 354 768 kWh, a w okresie 12 miesięcy wyniesie ok. 88 692 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczenia obwodu 0,4 KV w stacji 15/0,4 KV nr. [L-0615] ROBITY w kierunku instalacji przyłączanej. Układ pomiarowo-rozliczeniowy półpośredni. Moc przyłączeniowa 60 kW. Moc umowna 60 kW, zabezpieczenie przedlicznikowe o wartości 100A.
Interne Kennung: Zestaw nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PLACÓWKA SG WĘGORZEWO- lokal nr 16 ul. Jana Pawła II 41A
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie 11-600 Węgorzewo, ul. Jana Pawła II nr 41A – lokal Nr 16. Nr PPE 590543510401196524. Planowany przesył energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 8 029 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczeń w złączu kablowym w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy bezpośredni przy 1-fazowym układzie, napięcie zasilania 230 V Moc przyłączeniowa 5 kW. Moc umowna 5 kW. Zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 25A rodzaj S.
Interne Kennung: Zestaw nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE– lokal nr 7 ul. Topolowa 3B
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Topolowa 3B - lokal nr 7. Nr PPE 590543510401104345 Planowany przesył energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 4 015 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczeń w złączu kablowym w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy bezpośredni przy 3-fazowym układzie, napięcie zasilania 400 V Moc przyłączeniowa 16 kW. Moc umowna 16 kW. Zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 25A rodzaj S.
Interne Kennung: Zestaw nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE– lokal nr 8 ul. Topolowa 3B
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Topolowa 3B - lokal nr 8. Nr PPE 590543510400965619 Planowany przesył energii elektrycznej w okresie 48 miesięcy wyniesie: ok. 4 015 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Miejsce dostarczenia energii elektrycznej – zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczeń w złączu kablowym w kierunku instalacji odbiorcy. Układ pomiarowo-rozliczeniowy bezpośredni przy 3-fazowym układzie, napięcie zasilania 400 V Moc przyłączeniowa 16 kW. Moc umowna 16 kW. Zabezpieczenie przed-licznikowe o wartości 25A rodzaj S.
Interne Kennung: Zestaw nr 12