432276-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Instalace FVE na objektu UPCE formou design and build
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace FVE na objektu UPCE formou design and build
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je návrh vhodného řešení fotovoltaické elektrárny, zaměření, dodávka, montáž, připojení k síti provozovatele distribuční soustavy, uvedení do provozu a případné nezbytně nutné stavební úpravy související s dodávkou fotovoltaické elektrárny o výkonu 228 kWp – 230 kWp (dále jen „FVE“) na budově Fakulty chemicko-technologické, která je součástí pozemku parc. č. st. 10732, zastavěná plocha a nádvoří, k.ú. a obec Pardubice (část obce Polabiny), na adrese Studentská 573, Pardubice. Zároveň zadavatel požaduje pro případné rozšíření (do budoucna) dimenzovat použité komponenty až na výkon 250 KWp. Součástí dodávky je i vyhotovení a dodání veškerých dokladů, projektové dokumentace ve stupních zpracování, která dovolí přípravu FVE, včetně získání potřebných stanovisek, povolení a vyjádření nutných k realizaci FVE v souladu ve všemi právními předpisy (dále souhrnně jen jako „dílo“).
Interne Kennung2025001302
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen