See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sponsoring tytularny Polskiej Ligi Siatkówki – PGE Liga i 1. Liga Mężczyzn w sezonach rozgrywkowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, 2029/2030
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sponsoring tytularny Polskiej Ligi Siatkówki – PGE Liga i 1. Liga Mężczyzn w sezonach rozgrywkowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, 2029/2030.
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00128/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sponsoring tytularny Polskiej Ligi Siatkówki – PGE Liga i 1. Liga Mężczyzn w sezonach rozgrywkowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029, 2029/2030