2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfryzacja Gminy Miasta Sanoka
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu „Cyfryzacja Gminy Miasta Sanoka”. Zadanie finansowane w ramach priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027. Przedmiot zamówienia polega na: - Wdrożeniu nowoczesnych e-Usług, - Modernizacji i uruchomieniu systemów, - Digitalizacja zasobów, - Przeprowadzeniu szkoleń, - Dostawie sprzętu. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany poprzez wykonanie następujących zadań i podzadań: ZADANIE 1 Podzadanie 1.1 Modernizacja Systemów Dziedzinowych Podzadanie 1.2 Udostępnienie e-usług Publicznych ZADANIE 2 Podzadanie 2.1 Modernizacja Elektronicznego Obiegu Dokumentów ZADANIE 3 Podzadanie 3.1 Modernizacja systemów GIS Podzadanie 3.2 Udostępnienie e-usług Publicznych z zakresu GIS Podzadanie 3.3 Digitalizacja zasobów GIS Podzadanie 3.4 Szkolenia z obsługi systemów GIS ZADANIE 4 Podzadanie 4.1 Uruchomienie aplikacji e-usterka ZADANIE 5 Podzadanie 5.1 Uruchomienie systemu do zdalnej pracy Podzadanie 5.2 Szkolenia z obsługi systemu do pracy zdalnej. ZADANIE 6 Podzadanie 6.1 Uruchomienie Platformy Projektowej Podzadanie 6.2 Szkolenia z obsługi Platformy Projektowej ZADANIE 7 Podzadanie 7.1 Modernizacja infrastruktury IT- SERWER Podzadanie 7.2 Modernizacja infrastruktury IT- SYSTEM OPERACYJNY DO SERWERA Podzadanie 7.3 Modernizacja infrastruktury IT- WIRTUALIZACJA Podzadanie 7.4 Modernizacja infrastruktury IT- MACIERZ Podzadanie 7.5 Modernizacja infrastruktury IT- UPS Podzadanie 7.6 Modernizacja infrastruktury IT- AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY Podzadanie 7.7 Modernizacja infrastruktury IT- MONITORING WIZYJNY SERWEROWNI Podzadanie 7.8 Modernizacja infrastruktury IT- MONITORING ZDARZENIOWY SERWEROWNI Podzadanie 7.9 Modernizacja infrastruktury IT- SWITCH 24T Podzadanie 7.10 Modernizacja infrastruktury IT- UTM Podzadanie 7.11 Modernizacja infrastruktury IT- KONTROLA DOSTĘPU DO SERWEROWNI Podzadanie 7.12 Modernizacja infrastruktury IT- KOMPUTER PC Z PAKIETEM BIUROWYM I AV Podzadanie 7.13 Modernizacja infrastruktury IT- LAPTOP Z PAKIETEM BIUROWYM I AV
Vorherige Bekanntmachung: 706005-2024
Interne Kennung: BZP.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen