2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa rdzenia sieci w ośrodkach przetwarzania danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa rdzenia sieci w ośrodkach przetwarzania danych, w tym dostawa urządzeń, oprogramowania, warsztatów i usług. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 866207-2025
Interne Kennung: 272/BŁiI/25/RG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001