See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AMMO25-6153- Levering van een geïntegreerd ecosystem voor additieve productie, gericht op geavanceerde toepassingen met meerdere materialen
Beschreibung: AMMO25-6153- Levering van een geïntegreerd ecosystem voor additieve productie, gericht op geavanceerde toepassingen met meerdere materialen
Interne Kennung: AMMO25-6153
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AMMO25-6153 - 1
Beschreibung: AMMO25-6153 - Levering van een geïntegreerd ecosystem voor additieve productie, gericht op geavanceerde toepassingen met meerdere materialen.
Interne Kennung: 1