See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa celowników holograficznych HWS EXPS3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa celowników holograficznych HWS EXPS3 w liczbie 3 650 kpl. i elementów Dokumentacji Technicznej , zawierających Instrukcję Użytkowania (IU), Instrukcję Obsługiwania Technicznego (IOT), Instrukcję Naprawy (IN), Katalog Części Zamiennych (KCzZ) i Warunki Utylizacji (WU) w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: AU/41/VI/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia, dostawa celowników holograficznych HWS EXPS3 w liczbie 3 650 kpl. i elementów Dokumentacji Technicznej , zawierających Instrukcję Użytkowania (IU), Instrukcję Obsługiwania Technicznego (IOT), Instrukcję Naprawy (IN), Katalog Części Zamiennych (KCzZ) i Warunki Utylizacji (WU)
Menge: 3 650 Stück