See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP, ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUZBOWYCH, MATERIAŁÓW DO OCHRONY ŚRODOWISKA, ZNAKÓW I TABLIC INFORMACYJNYCH, ODZIEŻY MEDYCZNEJ NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO, Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Beschreibung: - Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP, elementów wyposażenia przewodników i psów służbowych, materiałów do ochrony środowiska, znaków i tablic informacyjnych, odzieży medycznej dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, wg. szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, który jest jednocześnie zestawieniem cenowym. - Szczegóły dotyczące realizacji zamówień; warunki dostaw; prawa i obowiązki Zamawiającego oraz Wykonawcy; sposób płatności, a także inne niezbędne informacje zawarto we wzorze umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 181464-2026
Interne Kennung: 20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 30195300 Buchstabentafeln oder Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP ORAZ ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP oraz elementów wyposażenia przewodników i psów służbowych, wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 18444200 Schutzhelme, 18141000 Arbeitshandschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w zestawieniach cenowych. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na towary wskazane w zestawieniu cenowym przy jednoczesnym zapewnieniu przez dysponenta wyższego stopnia odpowiednich środków finansowych na realizację takiego zamówienia. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2: DOSTAWA ŚRODKÓW I MATERIAŁÓW DO OCHRONY ŚRODOWISKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków i materiałów do ochrony środowiska wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39830000 Reinigungsmittel
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3: DOSTAWA ZNAKÓW I TABLIC INFORMACYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa znaków i tablic informacyjnych, wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 30195300 Buchstabentafeln oder Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22459100 Werbekleber und -streifen
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4: DOSTAWA ODZIEŻY MEDYCZNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ODZIEŻY MEDYCZNEJ wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung