See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MAT/169/PZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC). Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu może skorzystać z art. 257 Ustawy Pzp tj: Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 1- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenia zamówień opcjonalnych.
Los: LOT-0006
Titel: Część 2- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 2- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Los: LOT-0007
Titel: Część 3- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 3- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Los: LOT-0008
Titel: Część 4- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 4- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Los: LOT-0009
Titel: Część 5- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 5- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Los: LOT-0010
Titel: Część 6- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 6- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Los: LOT-0011
Titel: Część 7- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 7- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026
Los: LOT-0012
Titel: Część 8- NAPRAWA KUCHNI POLOWYCH
Interne Kennung: Część 8- USŁUGA W ZAKRESIE NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/169/PZ/2026