2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van high-end beademingstoestellen incl. onderhoud
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van high-end beademingstoestellen incl. onderhoud
Interne Kennung: PPP0QP-265/5297/AZO_AK_090
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZO_AK_090_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen. Het voorwerp en de aard van de opties zijn: - Post 3 [Vereiste optie] Full omnium onderhoud vanaf jaar 3 tem jaar 5 voor de aangeboden toestellen. De inschrijver dient een verplichte optie op te geven voor de meerprijs van een omnium onderhoudscontract t.o.v. een preventief onderhoudscontract)