See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych – mikrobiologicznych wraz z najmem aparatów.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych – mikrobiologicznych wraz z najmem aparatów, która obejmuje: Pakiet 1 - Odczynniki do mikroskopowania. Pakiet 2 - Podłoża do automatycznej hodowli bakterii z krwi wraz z najmem aparatów do hodowli drobnoustrojów z krwi. Pakiet 3 - Odczynniki do hodowli prątków z materiałów klinicznych wraz z najmem dwóch aparatów do hodowli, wykonywania lekowrażliwości prątka gruźlicy wraz z oprogramowaniem. Pakiet 4 - Odczynniki do wytwarzania środowisk gazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzach cenowych/Przedmiotu zamówienia, stanowiących załączniki od nr 1-1 do nr 1-4 do SWZ oraz w Wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia stanowiących załącznik nr 2-1 i 2-2 do SWZ.
Interne Kennung: 24 Z PN 26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Odczynniki do mikroskopowania
Beschreibung: Pakiet 1 - Odczynniki do mikroskopowania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-1 SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Podłoża do automatycznej hodowli bakterii z krwi wraz z najmem aparatów do hodowli drobnoustrojów z krwi.
Beschreibung: Pakiet 2 -Podłoża do automatycznej hodowli bakterii z krwi wraz z najmem aparatów do hodowli drobnoustrojów z krwi Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-2 SWZ oraz w Wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 2-1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Odczynniki do hodowli prątków z materiałów klinicznych wraz z najmem dwóch aparatów do hodowli, wykonywania lekowrażliwości prątka gruźlicy wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Pakiet 3 - Odczynniki do hodowli prątków z materiałów klinicznych wraz z najmem dwóch aparatów do hodowli, wykonywania lekowrażliwości prątka gruźlicy wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-3 SWZ oraz w Wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 2-2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Odczynniki do wytwarzania środowisk gazowych
Beschreibung: Pakiet 4 - Odczynniki do wytwarzania środowisk gazowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-4 SWZ
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse