2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kiinteistö Oy Lopen Terveystalo Lopenpaja / Eedilä / IV- ja RAU-URAKKA
Beschreibung: IV- ja Rau-urakka tarjousasiakirjojen mukaan ja urakka alistetaan erillisellä sopimuksella Rakennusurakkaan.
Interne Kennung: 619291
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000