43249-2026 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chojnice-Kościerzyna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chojnice-Kościerzyna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób komunikacja autobusową w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich na odcinku Chojnice-Kościerzyna w terminie od 14.12.2025r. do 12.12.2026r., w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi. 2. Przewidywany przebieg autobusów bez doliczania dojazdów (próżnych przebiegów) w okresie realizacji zamówienia to około 262 080 km.
Vorherige Bekanntmachung780162-2025
Interne KennungGd.240.3986.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart 378 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001